IP televize Kuki

S internetovou televizí Kuki se rozhodně nudit nebudeš. Programovou skladbu si každý nastaví sám podle toho, na co se rád dívá. České nebo zahraniční filmy, komedie nebo horory, v Kuki si vybere každý. Na všechno se můžeš dívat zpětně, a to navíc klidně i na mobilu nebo počítači.

Provozovatelem služby převzatého televizního vysílání je společnost Nej.cz s.r.o., Kaplanova 2252/8, Chodov, 148 00 Praha 4, IČO: 03213595, která je držitelem všech potřebných licencí i registračních oprávnění u RRTV a ČTÚ.


              
TV REBEL
Kanál je zaměřený na nejen rockovou muziku, ale také pořady mapující její jednotlivé žánry a jejich historii. Dále nabízí například rockové zprávičky nebo motorkářský magazín a dvakrát týdně přináší koncert vybrané rockové skupiny.
ČT1 HD
První program České Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy v HD kvalitě.
ČT2 HD
Druhý program České Televize pro náročné diváky v HD kvalitě.
ČT24 HD
Program České Televize, zprávy, komentáře, události.
ČT SPORT HD
Program České Televize, sportovní utkání, přenosy.
ČT ART HD
Program České Televize, informace z kultury, ve 20h střídá kanál ČT DÉČKO.
ČT DÉČKO HD
Program České Televize, vysílání pro děti a mládež. Zábava, vzdělání i poučení pro Vaše děti.
NOVA HD
Původní tvorba, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího v HD kvalitě.
NOVA CINEMA HD
Atraktivní seriály, oblíbené filmy v HD kvalitě pro celou Vaši rodinu.
PRIMA HD
Původní tvorba pro celou Vaši rodinu, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího.
BARRANDOV HD
Převážně česká filmová a seriálová produkce, původní tvorba v HD kvalitě. Zábava pro celou Vaši rodinu. Známé pořady v novém kabátě.
FILMBOX HD
Filmový program v hollywoodském stylu. Každý rok více než 300 nových titulů. Televizní premiéry z řad hollywoodských trháků i snímků z produkce evropských či asijských kinematografií. Na své si přijdou milovníci dramatu, sci-fi, komedií i akčních filmů či hororů.
PRIMA COOL HD
Kultovní seriály nejen pro mladé, adrenalin a zábava v HD kvalitě.
PRIMA LOVE HD
Oblíbené světové seriály, reality show, romantické filmy.
EUROSPORT 1 HD
Sportovní reportáže, přímé přenosy, sportovní magazíny.
EUROSPORT 2 HD
Rychlý přehled, větší výběr sportovních novinek a zpravodajství.
DISCOVERY CHANNEL HD
Vzrušení z objevování. Pronikáme do příběhů odborníků, průkopníků a dobrodruhů, kteří nás inspirují, podněcují naší představivost, ukazují nám život neobyčejnější, naplňují naší mysl a obohacují naše životy.
TLC
Tvoří jej faktografické programy zaměřené zejména na životní styl, kariéru, vaření, rodičovství, životní prostředí, interiérové úpravy vlastního bydlení a další zajímavosti z každodenního života.
JIM JAM
Nejoblíběnější kanál pro ty úplně nejmenší diváky.
VH1 EUROPE
VH 1 je největší hudební kanál s důrazem na hudbu 60.,70., 80. let, a začátku 90. let. Vysílací časy mají své speciálně sestavené playlisty a hudební tematická zaměření.
NATIONAL GEOGRAPHIC HD
Nabízí zcela nový pohled na vědu, techniku, historii, divokou přírodu a mnohé další tematické okruhy. Neustále zkvalitňuje obsah vysílání, flexibilně reaguje na aktuální dění ve světě a je určen pro celou rodinu.
DISNEY CHANNEL
Seriálové hity plné optismismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu.
FILMBOX FAMILY
Jediný filmový kanál pro všechny TV diváky, pro malé i pro ty velké. Výběr těch nejlepších hraných, animovaných i rodinných filmů, které jsou doplněné o oblíbené seriály pro děti a mládež. Zábava pro celou rodinu zaručena!
AXN
AXN je stanice, která se zaměřuje především na nové a celosvětově oblíbené seriály a filmy žánru science fiction, akce, dobrodružství a reality show. Stanice AXN existuje v mnoha světových mutacích.
SPORT 5
SPORT 5 byla první a zároveň jedinou českou televizí zaměřenou výhradně na motoristický sport a motorismus. Od 1. 9. 2013 se začala televize SPORT 5 transformovat do podoby sportovní televize, kde bude i nadále špičkový motorismus hrát velmi významnou roli, ale nově ho doplnily další sporty a volnočasové aktivity.
PRIMA ZOOM HD
Špičkové dokumentární seriály o přírodě, historii, vesmíru a mnoho dalších atraktivních témat.
SPORT 1 HD
Televizní stanice Sport 1 a Sport 2 společně nabízejí všem sportovním fanouškům dvakrát tolik kvalitní sportovní zábavy a kompletní pokrytí těch nejatraktivnějších sportovních událostí s důrazem na přímé přenosy.
MTV
MTV není další z mnoha hudebních kanálů! Je to lifestylový kanál okořeněný hudbou, klipy aktuálních interpretů a zároveň spoustou reality shows, které jsou plné emocí.
MTV HITS
Přináší čerstvou směs současných i budoucích hitů, a také novinky v celosvětových hitparádách napříč všemi žánry.
ÓČKO HD
Rozhovory, klipy, hitparády. Zaměřeno na mladé.
ÓČKO EXPRES HD
Přináší to nejlepší ze současné hudby bez kompromisů a balastu - od indie kytarovek přes inteligentní elektro-pop až po drum 'n' bass a dubstep.
ÓČKO STAR HD
Hity české a mezinárodní hudební scény od 60.tých do 90.tých let.Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další, zlaté hity, které patří ke každé povedené zábavě – to je nové Óčko Gold.
RETRO MUSIC
Český hudební kanál s retro oblíbenou muzikou od 60. do 90. let.
ŠLÁGR TV
Teleshoping, československé lidové či dechové písně, country.
TV REBEL
Kanál je zaměřený na nejen rockovou muziku, ale také pořady mapující její jednotlivé žánry a jejich historii. Dále nabízí například rockové zprávičky nebo motorkářský magazín a dvakrát týdně přináší koncert vybrané rockové skupiny.
MEZZO HD
Francouzský televizní kanál věnovaný klasické hudbě (včetně opery a baletu ), jazzu a world music.
MEZZO LIVE HD
Kanál se orientuje především na vážnou hudbu a jazz.
CBS REALITY
Televizní kanál CBS Reality je nepředvídatelný jako sám život. Nabízí všechno: dobré, špatné i to neobvyklé. Žasněte nad světem, který se ukrývá za naším prahem a nad neobvyklými osudy ostatních lidí.
CRIME AND INVESTIGATION
Pořady a seriály ve vlastní produkci CI jsou naprostou špičkou v aktuální televizní tvorbě a představují to nejlepší v oblasti dokumentů s kriminální tematikou. Hlavní předností programu CI je naprosto unikátní pojetí a přístup k televiznímu zpracování daného krimi příběhu.
DISCOVERY SCIENCE
Užijte si velké vědecké myšlenky, poslední výkřiky techniky a nové převratné objevy. Kanál zábavným způsobem poukazuje na to, jak věda a technika ovlivňují náš život dnes i do budoucna.
DTX
Kombinace cestování, objevitelství a historie. Cestování smysluplně, představení příběhu určitého místa. Kanál se zaměřuje také na propojení historie se současností.
FINE LIVING NETWORK HD
Programová nabídka zachycuje prvotřídní styl a umění zpříjemnit si život. Nechte se inspirovat poutavými pořady z oblasti moderního životního stylu, designu, zdraví, společnosti a gastronomie.
CS MYSTERY
Kino Svět je český televizní program zaměřený na dokumenty. Nabízí i filmy a publicistické pořady seřazené do tematických bloků věnovaných historii, lidem, válce, přírodě, vesmíru a filmu.
NATIONAL GEOGRAPHIC WILD HD
Neobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu. Zachycuje dech beroucí záběry z nejodlehlejších koutů Země přes hrůzyplné hlubiny oceánů až po chráněné parky v našem okolí.
TRAVEL CHANNEL HD
Inspirace, nevšední zážitky, cenné zkušenosti a poutavá dobrodružství, zábavný společník na cestách. Multižánrové zaměření oslovuje široké divácké spektrum bez ohledu na věk a vzdělání. • 90% exkluzivního programu • multižánrový obsah • rozsáhlá knihovna diváky ověřeného programu
TV NOE
Stanice je provozována díky dobrovolným příspěvkům a klade důraz na křesťanské hodnoty. Kanál je zaměřený na celou rodinu.
TV PAPRIKA
TV Paprika je tematický televizní program zaměřený na gastronomii. Pokud máte rádi kulinářské pořady, které jsou zábavné a nebojí se ničeho nového, pak je TV Paprika ta pravá stanice pro Vás.
VIASAT NATURE HD
Zábavný, vizuálně neobyčejný program, jehož pořady o zvířatech, přírodě a životě v divočině.
VIASAT HISTORY HD
Kanál nabízí širokou škálu kvalitních historických dokumentů od doby prehistorické až po dobu moderní, ale také biografie, dobové dokumenty, filmy o pop kultuře a další v HD kvalitě.
VIASAT EXPLORER HD
Program vysílající převážně dokumenty faktu - zákulisí velkého fotbalu, rychlých automobilů, filmy o zázracích moderní vědy nebo třeba šokující dokumenty z kriminálního prostředí, po 23h erotika.
SPEKTRUM HD
Spektrum TV a Spektrum HD vysílají kvalitní dokumenty, které nás dokáží stále hlouběji seznamovat se světem kolem nás. Spektrum přináší velkolepé a vzrušující pořady, které hledají odpovědi na otázky současného i budoucího světa.
BBC WORLD NEWS
Aktuální informace ze světa s důrazem na Evropu. Původně se jmenovala BBC World Service Television, od roku 1995 BBC World a od 21. dubna 2008 BBC World News. Stanice vysílá do více než 200 zemí celého světa.
ČT JMO HD/ČT SMO HD
Kultura Vašeho regionu, zprávy ze sportu, zábava i společenské dění.
EURONEWS HD
Zpravodajský servis vysílaný v devíti jazykových mutacích. Události ze světa přímo u Vás doma!
FRANCE 24
Francouzská stanice, která je zaměřená na mezinárodní zpravodajství a publicistiku.
PRO 7
Kultura, politika, byznys, sport? Nechte si přinést nejčerstvější informace prostřednictvím tohoto kanálu.
RTL
Exkluzivní informace ze světa televize a médií.
SKY NEWS
Je progresivní svou formou i prezentací, provokativní ve formátu, který je atraktivní pro moderního diváka. Profesionální zpravodajové sdělují objektivně a rychle nejnovější zprávy z oblasti obchodu, financí, politiky, vědy a sportu.
STV 1 HD
První program Slovenské Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy.
STV 2 HD
Druhý program Slovenské Televize, sport a magazíny.
AXN BLACK
Úžasná dobrodružství, krimi a akce s neporazitelnými hrdiny v hlavní roli, a to jak v klasických žánrech, tak i v dokumentárních a poloimprovizovaných show.
AXN WHITE
Výpravné i romantické seriály z USA a Evropy, založené na inspirativních příbězích a silných postavách. Stanice sáhla hlouběji do minulosti než AXN Black a vysílá také velmi oblíbené seriály z dob minulých.
CS FILM
Kanál zaměřený na českou a slovenskou či československou filmovou produkci od 60.let až do současné doby.
FILM + HD
Ryze filmový kanál, který patří mezi nejoblíbenější filmové kanály v české a slovenské republice. Vysílá pro české a slovenské diváky 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Programové menu Film+ HD je sestaveno z celého spektra žánrů.
FILMBOX EXTRA HD
Přenáší atmosféru kinosálů do pohodlí Vašeho domova. Kultovní snímky v HD provedení. Kanál pro skutečné milovníky filmového žánru.
FILM EUROPE + HD
Na filmovém kanálu Film Europe + HD můžeš sledovat spoustu kvalitních filmů ve vysokém rozlišení a bez reklam. Uvidíš nejen československou filmovou tvorbu, ale i snímky z celé Evropy.
CS HOROR
Český kanál věnovaný pouze hororovému žánru.
BABY TV
Pestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti. Program tvořen ve spolupráci s předními psychology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny.
DISNEY JUNIOR
Tradiční postavy a příběhy z dílny Disney v seriálech, které podporují rozvoj osobnosti dětí ve věku 4 až 8 let.
DUCK TV HD
Televize pro nejmenší diváky. Pořady jsou připravovány dětskými psychogy a podporují harmonický rozvoj dítěte. Stanice je určena pro zábavu, poučení a odpočinek. Bez mluveného slova. Pro ty úplně nejmenší.
NICK JR.
Dětský zábavný i poučný kanál děti seznamuje se světem prostřednictvím různých postaviček, zvířátek nebo nadpřirozených bytostí.
NICKELODEON
Nickelodeon je kanál po všech stránkách především pro děti – pro chlapce i dívky, ale i pro jejich rodiče. Děti jsou na prvním místě a je jim také podřízeno vše. Vysílá globální animované a známé hity.
MINIMAX
Hlavním posláním této stanice je vysílat nenásilné a výchovné pořady, které předávají malým divákům důležité životní hodnoty a zároveň děti skvěle pobaví.
EROXXX HD
Erotický program - vysílá 24 hodin denně.
FASHION BOX HD
Zaměřeno na módu a životní styl. Primárně hlavně pro ženy a milovnice módy.
TV RELAX
Nefalšovaný relax se zábavnými pořady, romantickými i drsnými seriály. Vlastní produkce i dokumenty. Prostě zábava pro celou rodinu.
EXTREME SPORTS
Jediná televizní stanice na světě zcela zasvěcená akčním sportůmvi. Extreme Sports Vám přináší pestrou nabídku sahající od dokumentů, které Vás chytnou za srdce, přes výzvy pro světoběžníky až po sportovní šampionáty v extrémních sportech.
GOLF CHANNEL HD
Jediný světový kanál věnovaný golfu, živé přenosy i zpravodajství v HD kvalitě.
AUTO MOTO SPORT HD
Auto Moto Sport HD vysílá pořady s tématikou pro motoristy, kde jim přináší novinky, testy a zajímavosti nejen ze světa výrobců automobilů a motocyklů, ale i z oblasti motoristického sportu
ARENA SPORT 1 HD
Lukrativní sportovní přenosy - atletické závody, zápasy házené nebo utkání argentinské či belgické fotbalové ligy.
ARENA SPORT 2 HD
Přináší prestižní nizozemskou ligu spolu s argentinskou, švýcarskou, rakouskou ligou a ukrajinskou fotbalovou ligou.
NOVA GOLD HD
To nejlepší ze skupiny Nova, vědomostní soutěže tipu Kolotoč, Riskuj, zábavné pořady s oblíbenými tvářemi, seriály .
360 TUNE BOX SD
Originální hudební produkce. 360 Tune BOX je určen pro mladé dospělé městské diváky, jejichž hudební zájmy přesahují tradiční řady populárních umělců.
DOCU BOX
Expedice za tajemstvím života. Program pro všechny věkové kategorie. Úchvatné pohledy na krásy přírody a do divokého nitra říše zvířat, vše ve vysokém rozlišení obrazu.
HUSTLER TV
Máte pocit, že už Vás nic nepřekvapí? Zkuste tento kanál bez cenzury, budete příjemně překvapeni. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
PRIVATE TV
Užijte si celoevropský kanál zaměřující se na heterosexuální erotické a pornografické pořady. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
BLUE HUSTLER
Erotický program nabízí softcore pornografii, zaměřenou na hetero mužské publikum. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
ANIMAL PLANET HD
Zaměřeno výhradně na zvířata! Zatímco ostatní představují faunu jako fascinující, ale cizí svět, tato stanice vyzdvihuje povahu každého živočicha a podstatu jeho chování, a tím pomáhá divákům objevovat nedělitelné pouto mezi zvířaty a námi. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
DISCOVERY SHOWCASE HD
Kombinujeme nejlepší pořady v HD z našich sítí s vybraným obsahem od třetích stran. Nabízíme ukázkový kanál nejlepší televizní společnosti zaměřené na dokumentární tvorbu v HD. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
GOLF CHANNEL HD
Jediný světový kanál věnovaný golfu, živé přenosy i zpravodajství v HD kvalitě.
HBO HD
Hlavní kanál HBO přináší 24 hodin denně filmové i seriálové novinky, nejnovější hollywoodské tituly, premiéry nových HBO seriálů, dokumentární snímky a další prémiový obsah jako jsou koncerty a přenosy vyhlášení filmových cen. Na HBO uvidíte 4 až 5 filmových premiér týdně. Fanouškům nejnovějších epizod seriálů z produkce HBO nabízíme možnost užít si světovou premiéru. Nové díly vysíláme vždy současně s premiérou v USA, rovnou s českými titulky. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.
HBO 2 HD
HBO2 se stává programem pro celou rodinu. V denním vysílacím čase nabízíme komediální anebo animované dětské filmy a seriály. Noční vysílání patří těžším žánrům jako jsou thrillery, dramata a horory. Středeční primetime věnujeme premiérám filmových klasik. Program HBO2 můžete sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.
HBO 3 HD
HBO3 nabízí to nejlepší ze současné seriálové tvorby a navíc také kultovní snímky z originální produkce HBO (Řím, Sopránovi atd.). Prostor zde dostávají seriálové maratony, kultovní seriály z HBO produkce a licencované pořady z produkce prestižních tv/kabelových stanic a dalších seriálových tvůrců včetně originální produkce Cinemax. HBO3 vysílá 24 hodin denně, každý den v týdnu. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.
HBO GO
Online videotéka HBO GO nabízí více než 1500 hodin těch nejlepších filmů, seriálů, dokumentů a dalšího obsahu, který znáte z HBO anebo Cinemaxu. Vybraný pořad můžete sledovat v originálním znění s titulky anebo v dabované verzi a zcela bez reklam. Pro sledování můžete využít až 4 zařízení včetně Smart TV, počítače, tabletu anebo mobilního telefonu. Seriály z produkce HBO jsou na HBO GO uváděny ihned po americké premiéře v HD kvalitě a s plnohodnotnými titulky. DOSTUPNÉ POUZE V NABÍDCE NAVÍC HBO BALÍČEK.
NOVA ACTION HD
Zaměřeno na muže, akční filmy, vlastní tvorba, erotika, sport v HD kvalitě.
TV 5 MONDE
Všeobecný program zaměřený na filmy (a filmové cykly, retrospektivy, filmy oceněné na festivalech), přináší i dokumenty, zpravodajství, sport, kuchyni, životní styl, zábavu program má výborně propracovaný systém výuky francouzštiny pro všechny úrovně.
KINO BARRANDOV HD
V Kině Barrandov si přijde na své celá rodina, a to rozhodně nejen díky nepřeberné nabídce rodinných filmů. Potěší milovníky historických filmů, westernů a kriminálek i fanoušky romantických komedií či filmů podle skutečných událostí. V pozdně večerních hodinách nabídne Kino Barrandov také erotiku.
BARRANDOV KRIMI HD
Dnes v hlavním vysílacím čase dává akviziční filmy a seriály převážně německé a švýcarské provenience, dobrodružné, kriminálky, thrillery i romantické, a doplňuje je premiérami a reprízami vlastních pořadů.
MŇAM TV
Máte rádi pořady o vaření a obecně o jídle? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu, protože jste na správné TV stanici.
SPEKTRUM HOME
Spektrum Home je první a jediný tematický kanál ve střední Evropě, který přináší konkrétní tipy a rady pro krásnější byt, dům a zahradu. Tato stanice je určena pro každého, koho baví vlastnoručně měnit a vylepšovat prostředí, v němž žije.
SPORT 5
SPORT 5 byla první a zároveň jedinou českou televizí zaměřenou výhradně na motoristický sport a motorismus. Od 1. 9. 2013 se začala televize SPORT 5 transformovat do podoby sportovní televize, kde bude i nadále špičkový motorismus hrát velmi významnou roli, ale nově ho doplnily další sporty a volnočasové aktivity.
PRIMA MAX HD
Nejlepší filmy, seriály, vaření, reality show, reprízy pořadů z programu Primy v HD kvalitě.
HISTORY HD
Stanice provede diváky cestou staletími a spojí náš moderní svět s jeho historickými kořeny poutavým, vzrušujícím a často překvapivým způsobem. Vysílá pořady, které chtějí diváka oslovit zábavnou, přístupnou, přitažlivou a podnětnou formou a které vytahují minulost na světlo zajímavým neotřelým způsobem v HD kvalitě.
NOVA SPORT 1 HD
Kanál oblíbený nejen mezi sportovními fanoušky.
NOVA SPORT 2 HD
Kanál zaměřený především na nejlepší basketbalovou ligu, ragby, bojové sporty či šipky.
AMC HD
Stanice AMC HD vám přináší legendy stříbrného plátna i současné hity. Nadčasová klasika, největší hollywoodské hvězdy, oskarové a oceněné snímky. Správně vyvážený mix žánrů uspokojí všechny milovníky filmů bez ohledu na vkus či věk.
MTV LIVE HD
Absolutní hudební mix s extrémním důrazem na živá vystoupení. Nabízí to nejlepší z urban, pop, dance i indie/rock hudebních žánrů a ukazuje tvorbu předních hudebníků v různých programových formátech.
NICKELODEON HD
Nickelodeon je kanál po všech stránkách především pro děti – pro chlapce i dívky, ale i pro jejich rodiče. Děti jsou na prvním místě a je jim také podřízeno vše. Vysílá globální animované a známé hity.HD verze je vysílána v anglickém jazyce.
JOJ CINEMA HD
Akční, komediální, krimi, dramatické, hororové, muzikálové i životopisné filmy.
PRIVATE TV
Užijte si celoevropský kanál zaměřující se na heterosexuální erotické a pornografické pořady. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
BLUE HUSTLER
Erotický program nabízí softcore pornografii, zaměřenou na hetero mužské publikum. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
HUSTLER TV
Máte pocit, že už Vás nic nepřekvapí? Zkuste tento kanál bez cenzury, budete příjemně překvapeni. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
DISCOVERY SHOWCASE HD
Kombinujeme nejlepší pořady v HD z našich sítí s vybraným obsahem od třetích stran. Nabízíme ukázkový kanál nejlepší televizní společnosti zaměřené na dokumentární tvorbu v HD. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC KANÁL.
ANIMAL PLANET HD
Zaměřeno výhradně na zvířata! Zatímco ostatní představují faunu jako fascinující, ale cizí svět, tato stanice vyzdvihuje povahu každého živočicha a podstatu jeho chování, a tím pomáhá divákům objevovat nedělitelné pouto mezi zvířaty a námi.
ÓČKO
Rozhovory, klipy, hitparády. Zaměřeno na mladé.
GOLF CHANNEL HD
Jediný světový kanál věnovaný golfu, živé přenosy i zpravodajství v HD kvalitě.
JOJ FAMILY HD
Vysílá to nejlepší z programové struktury TV JOJ nepřetržitě sedm dní v týdnu. Je určena výhradně pro český TV trh.
PRIVATE TV HD
Užijte si celoevropský kanál zaměřující se na heterosexuální erotické a pornografické pořady.
HUSTLER HD
Máte pocit, že už Vás nic nepřekvapí? Zkuste tento kanál bez cenzury, budete příjemně překvapeni.
ANIMAL PLANET HD
Zaměřeno výhradně na zvířata! Zatímco ostatní představují faunu jako fascinující, ale cizí svět, tato stanice vyzdvihuje povahu každého živočicha a podstatu jeho chování, a tím pomáhá divákům objevovat nedělitelné pouto mezi zvířaty a námi. DOSTUPNÉ POUZE V RÁMCI NABÍDKY NAVÍC NAVÍC 5.
CINEMAX HD
Užijte si nezávislé i kultovní snímky pro náročné diváky. Tento kanál je zaměřen výhradně na milovníky filmových trháků či kultovních snímků z řad známých i neznámých režisérů. Některé filmy jsou v původním znění s titulky.
CINEMAX 2 HD
Nestihnete-li oblíbený film na kanálu CINEMAX, s 24 hodinovou prodlevou jej lze zhlédnout na kanálu CINEMAX 2.
ANIMAL PLANET HD
Zaměřeno výhradně na zvířata! Zatímco ostatní představují faunu jako fascinující, ale cizí svět, tato stanice vyzdvihuje povahu každého živočicha a podstatu jeho chování, a tím pomáhá divákům objevovat nedělitelné pouto mezi zvířaty a námi.
BARRANDOV HD
Převážně česká filmová a seriálová produkce, původní tvorba v HD kvalitě. Zábava pro celou Vaši rodinu. Známé pořady v novém kabátě.
FILMBOX PREMIUM HD
Premiérová stanice, která přináší televizní premiéry hollywoodských trháků i snímků z produkce evropských či asijských kinematografií. Bohatá nabídka filmů všech žánrů, zahrnuje klasické tituly, novinky ověnčené prestižními cenami i artové snímky uznávaných režisérů.
NOVA 2 HD
Zábava pro celou rodinu, seriály, sitcomy, komedie a vlastní tvorba. Vraťte se do minulosti a sledujte to nejzábavnější z produkce TV Nova.
DORCEL TV HD
Nabízí nejnovější obsah v hard core erotice, ale také filmy se soft erotickým obsahem.
TNT Russia
TNT Russia je mezinárodní verze ruského televizního kanálu TNT. Vysílá pro rusky mluvící obyvatele žijící mimo Ruskou federaci a ruské turisty po celém světě. Kanál představuje špičkové humorné a zábavné projekty ruské televize, jako jsou Comedy Club, Comedy Women, Stand Up a mnoho dalších.
LEO TV HD
Leo TV je první ryze česká erotická televize specializující se na domácí erotickou a pornografickou tvorbu
EXTASY TV HD
Český erotický kanál nabízející vzrušující pořady od předních producentů zábavy pro dospělého z celého světa.
BARRANDOV
Převážně česká filmová a seriálová produkce, původní tvorba v HD kvalitě. Zábava pro celou Vaši rodinu. Známé pořady v novém kabátě.
BARRANDOV KRIMI HD
Dnes v hlavním vysílacím čase dává akviziční filmy a seriály převážně německé a švýcarské provenience, dobrodružné, kriminálky, thrillery i romantické, a doplňuje je premiérami a reprízami vlastních pořadů.
TV BRNO 1
Regionální televize se zaměřením na brněnské a jihomoravské zpravodajství.
ČT1
První program České Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy v SD kvalitě.
ČT2
Druhý program České Televize pro náročné diváky v SD kvalitě.
ČT24
Program České Televize, zprávy, komentáře, události.
ČT SPORT
Program České Televize, sportovní utkání, přenosy.
ČT ART
Program České Televize, informace z kultury, ve 20h střídá kanál ČT DÉČKO.
ČT DÉČKO
Program České Televize, vysílání pro děti a mládež. Zábava, vzdělání i poučení pro Vaše děti.
KINO BARRANDOV
V Kině Barrandov si přijde na své celá rodina, a to rozhodně nejen díky nepřeberné nabídce rodinných filmů. Potěší milovníky historických filmů, westernů a kriminálek i fanoušky romantických komedií či filmů podle skutečných událostí. V pozdně večerních hodinách nabídne Kino Barrandov také erotiku.
NOVA CINEMA
Atraktivní seriály, oblíbené filmy v SD kvalitě pro celou Vaši rodinu.
NOVA GOLD
To nejlepší ze skupiny Nova, vědomostní soutěže tipu Kolotoč, Riskuj, zábavné pořady s oblíbenými tvářemi, seriály .
NOVA
Původní tvorba, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího v SD kvalitě.
ÓČKO EXPRES
Přináší to nejlepší ze současné hudby bez kompromisů a balastu - od indie kytarovek přes inteligentní elektro-pop až po drum 'n' bass a dubstep.
PRIMA COOL
Kultovní seriály nejen pro mladé, adrenalin a zábava v SD kvalitě.
PRIMA
Původní tvorba pro celou Vaši rodinu, filmy, zpravodajství a mnoho dalšího.
PRIMA LOVE
Oblíbené světové seriály, reality show, romantické filmy.
PRIMA MAX
Nejlepší filmy, seriály, vaření, reality show, reprízy pořadů z programu Primy v SD kvalitě.
PRIMA ZOOM
Špičkové dokumentární seriály o přírodě, historii, vesmíru a mnoho dalších atraktivních témat.
JOJ FAMILY
Vysílá to nejlepší z programové struktury TV JOJ nepřetržitě sedm dní v týdnu. Je určena výhradně pro český TV trh.
SEZNAM.CZ TV
Originální zpravodajsko-publicistická televize s mixem rozhovorů, názorů i reportáží z místa dění.
REGIONALNITELEVIZE.CZ
Kanál sdružující zpravodajství vyráběné regionálními a lokálními tv studii napříč ČR.
REBEL 2 SLUŠNEJ KANÁL
Progresivní rocková hudební televize, která dává vedle klasiky velký prostor novým kapelám ať už českým, nebo zahraničním.
PRAHA TV
Sledujte regionální zpravodajství z Prahy online. Denně Vám přináší aktuální zprávy z Vašeho regionu a mnoho dalšího.
PRAHA TV
Sledujte regionální zpravodajství z Prahy online. Denně Vám přináší aktuální zprávy z Vašeho regionu a mnoho dalšího.
REGIONALNITELEVIZE.CZ
Kanál sdružující zpravodajství vyráběné regionálními a lokálními tv studii napříč ČR.
PRIMA KRIMI HD
Osmý kanál FTV Prima, který se zaměřuje na oblíbenou kriminální seriálovou tvorbu.
RETRO MUSIC
Český hudební kanál s retro oblíbenou muzikou od 60.tých do 90.tých let.
SEZNAM TV
Originální zpravodajsko-publicistická televize s mixem rozhovorů, názorů i reportáží z místa dění.
SPORT 5
SPORT 5 byla první a zároveň jedinou českou televizí zaměřenou výhradně na motoristický sport a motorismus. Od 1. 9. 2013 se začala televize SPORT 5 transformovat do podoby sportovní televize, kde bude i nadále špičkový motorismus hrát velmi významnou roli, ale nově ho doplnily další sporty a volnočasové aktivity.
INFO TV
Regionální televize informačně zábavního charakteru.
CARTOON NETWORK HD
Cartoon Network je program plný zábavných a dobrodružných seriálů, které prezentují pevná přátelství, spoustu zábavy a podporují dětskou fantazii. Děti všech věkových kategorií se mohou těšit na animované seriály jako Gumballův úžasný svět, Steven Universe či akčně dobrodružné seriály Raketové holky, Ben 10 a Teen Titans Go!
EPIC DRAMA HD
Vysílá seriálové tituly celého žánrového spektra, kde nechybí zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc, válečná dramata, akční a dobrodružné příběhy, skutečné historické události ani svět fantazie.
ÓČKO BLACK HD
ÓČKO BLACK HD je první český hudební kanál zaměřený na žánr „black music“, s důrazem na nejnovější hity a rozmanitost hiphopové, rapové a RnB scény.
HOBBY TV HD
HOBBY TV HD je lifestylový kanál se zaměřením na architekturu, interiérový design a zahradu, ale na své si přijdou i ti diváci, kteří rádi sledují pořady o zvířatech, vaření, módě, kultuře, hudbě nebo cestování. 
ÓČKO STAR HD
Hity české a mezinárodní hudební scény od 60.tých do 90.tých let.Nezapomenutelné desky, velká jména jako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a další, zlaté hity, které patří ke každé povedené zábavě – to je nové Óčko Gold.
RETRO MUSIC
Český hudební kanál s retro oblíbenou muzikou od 60. do 90. let.
ŠLÁGR TV
Teleshoping, československé lidové či dechové písně, country.
ČT JMO/ČT SMO - region
Kultura Vašeho regionu, zprávy ze sportu, zábava i společenské dění.
STV 1
První program Slovenské Televize, původní tvorba, zpravodajství, filmy, přímé sportovní přenosy.
STV 2
Druhý program Slovenské Televize, sport a magazíny.
SPORT 5
SPORT 5 byla první a zároveň jedinou českou televizí zaměřenou výhradně na motoristický sport a motorismus. Od 1. 9. 2013 se začala televize SPORT 5 transformovat do podoby sportovní televize, kde bude i nadále špičkový motorismus hrát velmi významnou roli, ale nově ho doplnily další sporty a volnočasové aktivity.
TV RELAX
Nefalšovaný relax se zábavnými pořady, romantickými i drsnými seriály. Vlastní produkce i dokumenty. Prostě zábava pro celou rodinu.
MŇAM TV
Máte rádi pořady o vaření a obecně o jídle? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu, protože jste na správné TV stanici.
PRIMA COMEDY CENTRAL HD
Komediální a zábavní kanál. Kultovní sitkomy, neokoukané seriály nebo vlastní tvorba.
NOVA 2 HD
Zábava pro celou rodinu, seriály, sitcomy, komedie a vlastní tvorba. Vraťte se do minulosti a sledujte to nejzábavnější z produkce TV Nova.
INFO TV
Regionální televize informačně zábavního charakteru.
KINOSVĚT
Kino Svět je český televizní program zaměřený na dokumenty. Nabízí i filmy a publicistické pořady seřazené do tematických bloků věnovaných historii, lidem, válce, přírodě, vesmíru a filmu.
TV NOE
Stanice je provozována díky dobrovolným příspěvkům a klade důraz na křesťanské hodnoty. Kanál je zaměřený na celou rodinu.
CS HISTORY
CS History nabízí převážně válečné dokumentární a krátkometrážní pořady produkce USA, Ruska, VB, Francie, Kanady a dalších. Nechybí ani česká tvorba či Magazín NATO.
ŠLÁGR 2
Šlágr 2 je hudební kanál, který potěší každého milovníka dechové hudby; jedná se celoplošnou československou televizní stanici, která je úzce zaměřena na lidovou hudbu, dechovku, „šlágr“ hity a vysílání je doplněno teleshoppingem.
STV3 HD
Slovenský veřejnoprávní kanál STV3 HD (Trojka) využívá především bohatý televizní archiv, který obsahuje všechny žánry (dokumenty, hudební a zábavné programy, publicistiku i vzdělávání).
NICKTOONS
Nicktoons je určen divákům od 6 do 14 let a nabídne v češtině animované seriály jako JSOU Spongebob v kalhotách, Želvy Ninja či Tučňáci z Madagaskaru.
LALA TV HD
LALA TV HD nabízí program ve stylu kdysi známých Zpívánek. Jedná se o jednoduché písničkové pořady s českou produkcí.
FOOD NETWORK HD
Food Network HD diváky seznamuje s kuchařským i kulinářským uměním; nejde tedy pouze o vaření, ale také o konzumaci a požitky z dobrého jídla-
ČT3 HD
ČT3 HD vysílá oblíbené seriály, nostalgické komedie i tematické pořady a nový lifestylový magazín. Stanice je klidnou alternativou k ostatním programům ČT.
FILMBOX STARS
Bohatá nabídka amerických i evropských filmů, seriály všech žánrů, ale také dokumenty. Celá paleta zábavy na jedné stanici.
SPORT 2 HD
Sport 2 HD nabízí sportovním fanouškům dvakrát tolik kvalitní sportovní zábavy a pokrytí nejatraktivnějších sportovních událostí, včetně Formule 1. Nyní také v nejvyšší obrazové HD kvalitě.
SPEKTRUM HD
Spektrum HD vysílá kvalitní dokumenty, které tě dokáží stále hlouběji seznamovat se světem kolem nás. Spektrum přináší velkolepé a vzrušující pořady, které hledají odpovědi na otázky současného i budoucího světa.
MTV 90s
Hudební kanál pro mladé se skutečnou vášní pro rockovou hudbu, která bije rychleji než srdce.
CLUB MTV
Kanál, který nikdy nespí a od rána do večera nabízí nejžhavější hudební novinky i klasické klubové hity, u kterých můžeš protančit noc i den.
MTV 80s
VH1 Classic přináší hity ze 60. a 90. let, rock, pop a to nejlepší z hudební historie. Primárně se zaměřuje na mainstreamové hity a záznamy z koncertů v rozmezí let 1970-1990.
VH1 EUROPE
VH 1 je největší hudební kanál s důrazem na hudbu 60., 70., 80. a začátku 90. let. Vysílací časy mají své speciálně sestavené playlisty a hudební tematická zaměření.
BARRANDOV NEWS
TV kanál Barrandov News je postavený na reprízách publicistických, zpravodajských a diskusních pořadů. Novinkou je pořad Moje zprávy, který uvádí sám ředitel Jaromír Soukup.
TA3
Zpravodajský servis, ekonomické informace a sportovní zprávy z celého světa.
PRIMA ZOOM HD
Špičkové dokumentární seriály o přírodě, historii, vesmíru a mnoho dalších atraktivních témat.
PRIMA COMEDY CENTRAL HD
Komediální a zábavní kanál. Užiješ si kultovní sitkomy, neokoukané seriály nebo vlastní tvorbu.
PRIMA KRIMI HD
Kanál Prima KRIMI navazuje na úspěch detektivních seriálů, které dříve vysílala stanice Prima LOVE. Těšit se můžeš na oblíbené seriály jako Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití, ale i na úplné novinky.
CNN PRIMA NEWS HD
Český zpravodajský kanál, patřící pod skupinu FTV Prima, který na základě partnerství s CNN poskytuje kontinuální českojazyčné zpravodajství. Divákům přinese jak domácí, tak mezinárodní zpravodajství dodávané korporací CNN.
TV BRNO 1
Program TV Brno 1 zahrnuje regionální zpravodajství a publicistiku, dokumenty, lifestylové a tematické pořady.
FISHING & HUNTING HD
Kanál je postavený na reportážích z domácích i mezinárodních soutěží v rybaření, dokumentech o revírech na českých vodách či tematických rozhovorech se zajímavými hosty z řad profesionálních rybářů. Zaujmou tě i trendy v současném rybaření a návnadách.
LOVE NATURE UHD
Dokumentární program Love Nature UHD potěší milovníky zvířat, přírody a dokumentů. Nabízí největší světovou knihovnu přírodovědeckých programů ve 4K kvalitě, která zahrnuje více než 40 natáčecích lokalit po celém světě.
UP NETWORDK
První televizní stanice v Evropě věnující se výhradně letectví, vesmíru a všemu, co se hýbe nad zemí. Stanice nejen pro fandy fascinujícího leteckého průmyslu, ale pro každého, kdo se chce dozvědět novinky, souvislosti, zákulisní informace i každodenní zpravodajství.
ID HD
Přináší pořady vysoké kvality plné záhad a napětí. Nabízí nepřekonatelným způsobem vyprávěné příběhy ze života, zpracované v moderním formátu. Program pro zvídavé diváky.
STV3 HD
Základní náplní programu STV3 HD je bohatý televizní archiv, který obsahuje všechny žánry (dokumenty, hudební a zábavné programy, publicistiku i vzdělávání). Kanál cílí na diváky nad 60 let.
MŇAU TV HD
Mňau TV HD je původní televizní stanice, která přináší originální, zábavný obsah pro majitele a milovníky domácích mazlíčků. Psi, kočky, králíci, křečci, ale i opice nebo papoušci hlavními celebritami. Roztomilá a vtipná videa se zvířátky jistě potěší oko každého diváka.
FILM EUROPE CHANNEL HD
Užij si nejlepší evropské filmy oceněné na mezinárodních i domácích filmových festivalech a soutěžích. Filmy jsou vysílány v původním znění s českými titulky. Více než 800 filmů ze všech 50 zemí Evropy.
REDLIGHT HD
Erotický kanál se zásobou pornografie ve vysokém rozlišení. Zábava nejen pro tvé oči.
FRIDAY INTERNATIONAL
Friday International vysílá programy pro rusky hovořící diváky. Můžeš na něm sledovat například situační komedie, relace v přímém přenosu či reality show o vztazích a lásce.
CNN
CNN je zpravodajský TV kanál, který poskytuje mezinárodní zpravodajství v anglickém jazyce 24 hodin denně.

Kontaktní informace

Sídlo firmy
Ing. Libor Rybka
Zámecká 897
696 32 Ždánice

IČ: 742 36 679
DIČ: CZ8507174665

Kancelář (pro kontakt s klienty)

Městečko 198
696 32 Ždánice

736 679 080